Karate klub Slávia UPJŠ Košice

Dosiahnuté výsledky

Dátum Súťažiaci Turnaj Umiestneie Kategória
Rok 2016
02.04.2016 Múdry Norbert Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2016 (Žilina, Slovensko) 3.miesto Kumite seniori nad 45 rokov BRH
12.03.2016 Váczy Peter ml. Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo (Košice, Slovensko) 3.miesto KUMITE chlapci 6-7 rokov -30kg
Váczy Anna 3.miesto KUMITE st. žiačky 10-11 rokov -40kg
28.02.2016 Herditzká Muriel 36th Grand Prix Slovakia 2016 (Bratislava, Slovensko) 2.miesto KUMITE Ml.dorastenky 12-13 r. -40 kg
Papp Zoltán 2.miesto KUMITE St.žiaci 10-11 r. -30 kg
20.02.2016 Papp Zoltán 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚKA 2016 (Košice, Slovensko) 3.miesto KATA ml.žiaci pokr. (10-11)
3.miesto KUMITE ml.žiaci pokr. -35kg (10-11)
Sofia Herditzká 3.miesto KATA st.žiačky pokr. (12-13)
Tomáš Buša 3.miesto KUMITE chlapci pokr. (8-9) -30kg
Samuel Pálfy 3.miesto KUMITE ml.žiaci pokr. (10-11) +40kg
Váczy Anna 3.miesto KUMITE ml.žiačky pokr. -35kg (10-11)
Henrich Pálfy 1.miesto KUMITE st.žiaci pokr. +50kg (12-13)
Muriel Herditzká 2.miesto KUMITE st.žiačky pokr. -40kg (12-13)
Vivien Herditzká 2.miesto KUMITE st.žiačky pokr. -45kg (12-13)
Martin Polyácsko 3.miesto KUMITE kadeti -60kg (14-15)
Vivien Herditzká, Sofia Herditzká, Muriel Herditzká 1.miesto KUMITE družstvá st.žiačky BRH (12-14)
13.02.2016 Váczy Anna Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo - (Prievidza, Slovensko) 3.miesto Agility dievčatá 10 ročné
30.1.2016 Vaczy Anna Oravský pohár v karate - Orava Cup 2016 (Dolný Kubín, Slovensko) 3.miesto KUMITE st.žiačky (10-11) -35kg
Herditzka Vivien 1.miesto KUMITE Ml.dorastenky (12-13) -45kg
Herditzka Muriel 3.miesto KUMITE Ml.dorastenky (12-13) -45kg
(Vaczy Anna, Herditzka Muriel, Herditzka Vivien) 3.miesto KUMITE družstvá ml.dorastenky (12-13)
23.1.2016 Vaczy Anna 9. ročník Memoriál Michala Bozogáňa (Košice, Slovensko) 3.miesto KUMITE st.žiačky (10-11) -35kg
Rok 2015
13.12.2015 Vaczy Peter ml. 5 .MEMORIAL RUDOLFA FARMADÍNA (Nitra, Slovensko) 3.miesto KUMITE deti 5.-7. BRH kg
Herditzka Vivien 2.miesto KUMITE Ml.dorastenky 12-13 -45kg
5.12.2015 Herditzka Vivien MAJSTROVSTVÁ SR 2015 (Trnava, Slovensko) 2.miesto KUMITE Ml.dorastenky 12-13 -45kg
21.11.2015 Herditzka Vivien 2.kolo Slovenský pohár U21,Juniorov a Dorastencov (Košice, Slovensko) 1.miesto KUMITE Ml.dorastenky 12-13 -45kg
Kapusta Richard 3.miesto KUMITE kadeti 14-15 +70kg
8.11.2015 Buša Tomáš 1. kolo Majstrovstvá TAUka (Kežmarok, Slovensko) 2.miesto KATA ml. žiaci 8.-9. začiatočníci
1.miesto KUMITE ml.žiaci 8.-9. -28 kg
Vaczy Anna 1.miesto KATA st. žiačky 10.-11. pokoročilé
2.miesto KUMITE st. žiačky 10.-11. -35 kg
Papp Zoltán 1.miesto KATA st. žiaci 10.-11. pokorč.
1.miesto KUMITE st. žiaci 10.-11. -30 kg
Herditzká Sofia 3.miesto KATA ml.dorky 12.-13. pokročilé
Herditzká Muriel 1.miesto KUMITE ml.dorky 12.-13. -40 kg
Herditzka Vivien 2.miesto KUMITE ml.dorky 12.-13. -45 kg
Váczy Peter ml. 1.miesto KUMITE chlapci 6.-7. -26 kg
Homolya Andrej 2.miesto KUMITE st. žiaci 10.-11. -35 kg
Palfy Samuel 2.miesto KUMITE st. žiaci 10.-11. +40 kg
Bugoš Adam 1.miesto KUMITE ml.dorci 12.-13. -40 kg
Palfy Henrich 3.miesto KUMITE ml.dorci 12.-13. -55 kg
Polyacsko Martin 1.miesto KUMITE kadeti 14.-15. -57 kg
Kapusta Richard 3.miesto KUMITE kadeti 14.-15. +70 kg
7.11.2015 Herditzka Vivien Pohár SsZK - 1. kolo (Žiar n. Hronom, Slovensko) 2.miesto KUMITE ml. dorastenky 12.-13. -45kg
12.-18.10.2015 Rudolf Vancák United World Karate 1st World Championship (Koper, Slovinsko) 1.miesto Kumite Veterani
Kormošová Zuzana 3.miesto KATA Seniorky
18.10.2015 Herditzká Vivien Pohár SNP (Banská Bystrica, Slovensko) 2.miesto Kumite ml.dorastenky 12-13 -45kg
10.-11.10.2015 Herditzká Vivien POLISH OPEN INTERNATIONAL GRAND PRIX (Bielsko-Biela, Poľsko) 3.miesto Kumite U14 -55kg
Herditzká Muriel 4.miesto Kumite U14 -40kg
Váczy Anna 4.miesto KUMITE Kumite U14 -40kg
26.9.2015 Papp Zoltán 1.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Košice (Slovensko) 3.miesto kata ml.žiaci pokr. (10-11)
3.miesto KUMITE ml.žiaci pokr. -35kg (10-11)
Váczy Peter ml. 3.miesto KUMITE deti chlapci +24kg (5-7)
Buša Tomáš 2.miesto KUMITE chlapci pokr. -30kg (8-9)
Pálfy Samuel 2.miesto KUMITE chlapci pokr. +30kg (8-9)
Váczy Anna 1.miesto KUMITE ml.žiačky pokr. -35kg (10-11)
Herditzká Muriel 2.miesto KUMITE ml.žiačky pokr. -35kg (10-11)
Herditzká Vivien 1.miesto KUMITE ml.žiačky pokr. +40kg (10-11
Takáč Viktor 3.miesto KUMITE st.žiaci zač. -45kg (12-13)
Pálfy Henrich 2.miesto KUMITE st.žiaci pokr. +50kg (12-13)
Polyacsko Martin 3.miesto KUMITE st.žiaci pokr. +50kg (12-13)
Pálfy Samuel,Buša Tomáš, Papp Zoltán 3.miesto KUMITE dr.ml.žiaci BRH (9r-11r)
Herditzká Vivien,Herditzká Muriel, Váczy Anna 1.miesto KUMITE dr.ml.žiačky BRH (9r-11r)
19.-20.9.2015 Papp Zoltán 18 th BUDAPEST OPEN 2015 (Budapešť, Maďarsko) 1.miesto Kumite chlapci (8r-9r) +35kg
Herditzká Vivien 1.miesto KUMITE chlapci (10r-11r) +40kg
5.-7.6.2015 Herditzká Muriel 7-th WUKF EUROPEAN CHAMPIONSHIPS for children, cadets and juniors (Liege – Herstal,Belgicko) 2.miesto kumite dievčatá (11-12)-40kg
Váczy Anna 3.miesto KUMITE dievčatá (9-10) -35kg
25.5.2015 Buša Tomáš 4.Kolo Žiacka Liga VUKABU a Tatranskej únie Stará Ľubovňa (Slovensko) 2.miesto KATA deti chlapci (5-7)
Herditzká Sofia 3.miesto KATA ml.žiačky pokr. (10-11)
Herditzká Muriel 1.miesto KUMITE ml.žiačky pokr. -35kg (10-11)
Herditzká Vivien 2.miesto KUMITE ml.žiačky pokr. -40kg (10-11
Zuzana Kropáčová 3.miesto KUMITE ml.žiačky pokr. -40kg (10-11)
Polyácsko Martin 3.miesto KUMITE st.žiaci pokr. -50kg (12-13)
Herditzká Vivien,Herditzká Muriel, Kropáčová Zuzana 1.miesto KUMITE dr.ml.žiačky BRH (9-11)
16.5.2015 Herditzká Sofia Majstrovstvá SR Sabinov (Slovensko) 1.miesto AGILITY st.žiačky 11.
Herditzká Vivien 2.miesto AGILITY st.žiačky 11.
Váczy Anna 2.miesto KUMITE ml.žiačky -37kg
Herditzká Vivien 3.miesto KUMITE st.žiačky -40kg
Buša Tomáš 3.miesto KUMITE chlapci -26kg
Papp Zoltán 3.miesto KUMITE ml.žiaci -28kg
2.5.2015 Václavík Peter VII. Kesl Cup 2015 Praha (Česká republika) 1.miesto KUMITE Muži (18-39 let) +75 kg
Vancák Rudolf 1.miesto KUMITE Masters muži (+40 let) BRH
Váczy Peter 2.miesto KUMITE Masters muži (+40 let) BRH
Andel Peter 3.miesto KUMITE Masters muži (+40 let) BRH
Váczy Anna 1.miesto KUMITE Dievčata (7-11 let) BRH
Kropáčová Zuzana 2.miesto KUMITE Dievčata (7-11 let) BRH
Herditzká Muriel 3.miesto KUMITE Dievčata (7-11 let) BRH
25.-26.4.2015 Váczy Anna Grand prix Hradec Kralove 2015 (Česká republika) 2.miesto KUMITE dievčstá +30kg 7-9
Vancák Rudolf 2.miesto KUMITE muži veteráni +40r
Váczy Peter 3.miesto KUMITE muži veteráni +40r
22.4.2015 Váczy Anna Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) 1.miesto KUMITE ml.žiačky -32kg 8-9
1.miesto KATA ml.žiačky (8-9)
1.miesto AGILITY ml.žiačky
Váczy Peter ml. 2.miesto AGILITY chlapci (6)
Herditzká Sofia 1.miesto KATA st.žiačky (10-11)
2.miesto AGILITY st.žiačky (11)
Kropáčová Zuzana 2.miesto KATA st.žiačky (10-11)
2.miesto AGILITY st.žiačky (11)
Buša Tomáš 3.miesto KATA chlapci (6-7)
1.miesto KUMITE chlapci -26kg (6-7)
3.miesto AGILITY chlapci (7)
Papp Zoltán 1.miesto KATA ml.žiaci (8-9)
1.miesto KUMITE ml.žiaci -28kg (8-9)
2.miesto AGILITY ml.žiaci (9)
Bugoš Adam 3.miesto KATA ml.dorci (12-13)
3.miesto KUMITE ml.dorci -40kg (12-13)
Herditzká Muriel 1.miesto KUMITE st.žiačky -32kg (10-11)
1.miesto AGILITY st.žiačky (11)
Herditzká Vivien 1.miesto KUMITE st.žiačky -40kg (10-11)
1.miesto AGILITY st.žiačky (11)
Kropáčová Zuzana 2.miesto KUMITE st.žiačky -40kg (10-11)
Palfy Samuel 2.miesto KUMITE ml.žiaci +32kg (8-9)
Palfy Henrich 1.miesto KUMITE ml.dorci -50kg (12-13)
Kapusta Richard 1.miesto KUMITE kadeti +70kg (14-15)
11.4.2015 Váczy Anna Slovenský pohár detí a žiakov 3.kolo (Myjava) 1.miesto KUMITE ml.žiačky -32kg 8-9
3.miesto AGILITY ml.žiačky
22.3.2015 Váczy Peter ml. Majstrovstvá TAUka 2015 3.kolo (Kežmarok) 2.miesto AGILITY chlapci (6)
Buša Tomáš 3.miesto AGILITY chlapci (7)
3.miesto KATA chlapci 6-7.
1.miesto KUMITE chlapci 6.-7.-26kg
Papp Zoltán 2.miesto AGILITY chlapci (9)
1.miesto KATA ml.žiači 8-9.
1.miesto KUMITE ml.žiaci 8.-9. -28kg
Pálfy Samuel 2.miesto KUMITE ml.žiaci 8.-9. +32kg
Kapusta Richard 1.miesto KUMITE kadeti 14.-15. +70kg
Váczy Anna 1.miesto AGILITY dievčata (9)
1.miesto KATA ml.žiačky 8-9.
2.miesto KUMITE ml.žiačky 8-9 -32kg
Herditzká Vivien 1.miesto AGILITY dievčata (11)
1.miesto KUMITE st.žiačky 10.-11. -40kg
Herditzká Muriel 1.miesto AGILITY dievčata (11)
2.miesto KUMITE st.žiačky 10.-11. -35kg
Herditzká Sofia 2.miesto AGILITY dievčata 11.
1.miesto KATA ml.žiačky 8-9
Kropáčová Zuzana 2.miesto AGILITY dievčata (11)
2.miesto KATA ml.žiačky 8-9
2.miesto KUMITE st.žiačky 10.-11. -40kg
Bugoš Adam 3.miesto KATA ml.dorci 12-13
3.miesto KUMITE ml.dorci 12.-13. 40kg
Pálfy Henrich 2.miesto KATA ml.žiačky 8-9.
14.3.2015 Váczy Anna Majstrovstvá TAUka 2015 2.kolo (Spišská Nová Ves) 1.miesto KATA ml.žiačky 8-9
1.miesto KUMITE ml.žiačky -32kg 8-9
1.miesto AGILITY dievčata (9)
Váczy Peter ml. 3.miesto AGILITY chlapci (6)
Herditzká Muriel 1.miesto KUMITE st.žiačky -32kg (10-11)
1.miesto AGILITY dievčata (11)
Herditzká Vivien 1.miesto KUMITE st.žiačky -40kg (10-11)
2.miesto AGILITY dievčata (11)
Herditzká Sofia 2.miesto GILITY dievčata (11)
Buša Tomáš 1.miesto KUMITE chlapci -26kg (6-7)
3.miesto AGILITY chlapci (7)
Papp Zoltán 1.miesto KUMITE ml.žiaci -28kg (8-9)
3.miesto AGILITY chlapci (9)
Palfy Samuel 3.miesto KUMITE ml.žiaci +32kg (8-9)
Šašala Filip 3.miesto KUMITE st.žiaci +40kg (10-11)
Bugoš Adam 3.miesto KUMITE ml.dorci -40kg (12-13)
Palfy Henrich 3.miesto KUMITE ml.dorci -50kg (12-13)
Polyácsko Martin 3.miesto KUMITE ml.dorci -50kg (12-13)
Kapusta Richard 1.miesto KUMITE kadeti +70kg (14-15)
14.2.2015 Váczy Anna Slovenský pohár detí a žiakov 1.kolo (Bratislava) 1.miesto KUMITE ml.žiačky -32kg 8-9
1.miesto AGILITY ml.žiačky
8.2.2015 Buša Tomáš MSsZ karate mužov a žien Zvolen Cup 2015 (Zvolen) 3.miesto KATA Chlapci 5-7
2.miesto KUMITE chlapci +24kg (5-7)
Váczy Anna 2.miesto KUMITE ml. žiačky +30kg
Bugoš Adam 3.miesto KUMITE ml.dorci -40kg (12-13)
24.1.2015 Váczy Anna 8. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa (Košice) 1.miesto KUMITE ml.žiačky -35kg (8-9).
Sabol Daniel 3.miesto KUMITE ml.dorci +50kg (12-13)
Kapusta Richard 3.miesto KUMITE kadeti +70kg (14-15)
Rok 2014
22.11.2014 Richard Kapusta Slovenský pohár U21, jun.,kad.,ml.dorast (Košice) 3.miesto Kadeti 14-15 +70kg
15.11.2014 Anna Váczy Majstrovstvá TAUka 2014 3.miesto KATA ml.žiačky 8.-9.
1.miesto KUMITE ml.žiačky 8.-9. -32 kg
Kropačová Zuzana 3.miesto KATA st. žiačky 10.-11.
1.miesto KUMITE st. žiačky 10.-11. -40 kg
Buša Tomáš 1.miesto KATA chlapci 6.-.7
2.miesto KUMITE chlapci 6.-7. -30 kg
Papp Zoltán 1.miesto KATA ml. žiaci 8.-9.
1.miesto KUMITE ml.žiaci 8.-9. -28 kg
Bugoš Adam 1.miesto KATA ml.dorci 12.-13.
1.miesto KUMITE ml.dorci 12.-13. -40 kg
Herditzká Muriel 1.miesto KUMITE st. žiačky 10.-11. -35 kg
Herditzka Vivien 2.miesto KUMITE st. žiačky 10.-11. -40 kg
Oľhava Dávid 1.miesto KUMITE chlapci 6.-7. -30 kg
Choleva Filip 2.miesto KUMITE ml.žiaci 8.-9. -28 kg
Palfy Samuel 1.miesto KUMITE ml.žiaci 8.-9. +32 kg
BAČENKO Marcel 2.miesto KUMITE st. žiaci 10.-11. +40 kg
Palfy Henrich 3.miesto KUMITE ml.dorci 12.-13. -45 kg
Sabol Daniel 1.miesto KUMITE ml.dorci 12.-13. +55 kg
Kapusta Richard 1.miesto KUMITE kadeti 14.-15. +70 kg
Bodnár Peter ml. 2.miesto KUMITE juniori 16.-17. +76 kg
2.11.2014 Anna Váczy V. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2014 (Praha,Česká republika) 2.miesto Kata dievčatá 9-10 rokov
2.miesto Kumite dievčatá 9-10 rokov
Richard Kapusta 1.miesto Kumite chlapci

13-14 rokov

Rudolf Vancák 1.miesto Kumite Masters 46+
Zoltán Papp 1.miesto Kumite chlapci 6-8 rokov
2.miesto Kumite chlapci 6-8 rokov
Zuzana Kropáčová 2.miesto Kumite dievčatá 11-12 rokov
25.10.2014 Anna Váczy 24.ročník Popradského pohára 3.miesto Kata žiačky
1.miesto Kumite ml.žiačky -32kg
Richard Kapusta 1.miesto Kumite kadeti

+70kg

Vivien Herditzká 3.miesto Kumite st. žiačky

-40kg

Zoltán Papp 3.miesto Kumite ml.žiaci

-28kg

Oskar Hritz 3.miesto Kumite st.žiaci +40kg
Daniel Sabol 3.miesto Kumite ml.dorastenci +55kg
16.10.2014 Zoltán Papp WUKF - 5th World Championships Szczecin (Poľsko) 3.miesto Kumite
11.10.2014 Anna Váczy GRAND PRIX NORTH BOHEMIA (Ústí nad Labem) 2.miesto Kata žiačky
1.miesto Kumite žiačky -30kg
Richard Kapusta 4.miesto Kumite dorastenci

+70kg

Zuzana Kropáčová 2.miesto Kumite žiačky

-40kg

Zoltán Papp 4.miesto Kumite žiaci

-30kg

Peter Bodnár ml. 4.miesto Kumite Dorastenci

+70kg

Rudolf Vancák 1.miesto Kumite Master Open
5.10.2014 Anna Váczy 1.Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) 3.miesto Kata ml. žiačky
1.miesto Kumite ml.žiačky -30kg
Richard Kapusta 3.miesto Kumite kadet

+70kg

Vivien Herditzká 3.miesto Kumite ml.žiačky

-35kg

Muriel Herditzká 1.miesto Kumite ml.žiačky

-35kg

Zoltán Papp 1.miesto Kumite chlapci

-30kg

Adam Bugoš 3.miesto Kata ml.žiaci
3.miesto Kumite ml.žiaci

-35kg

Tomáš Buša 2.miesto Kumite deti chlapci

-25kg

Marcel Bačenko 1.miesto Kumite ml.žiaci -40kg
Dávid Oľhava 1.miesto Kumite deti chlapci 20kg
Zuzana Kropáčová 3.miesto Kata ml.žiačky
1.miesto Kumite ml.žiačky

-40kg

Sabol Daniel 3.miesto Kumite st.žiaci +50kg
Viktór Takáč 1.miesto Kumite ml.žiaci -40kg
Richard Oravec 2.miesto Kumite ml.žiaci -40kg
Marek Košiar 3.miesto Kumite ml.žiaci -40kg
Andrej Homolya 2.miesto Kumite chlapci -30kg
Vivien Herditzka,Muriel Herditzka, Zuzana Kropáčová 1.miesto Kumite družstvá ml.žiačky
Daniel Sabol,Richard Kapusta, Henrich Pálfy 2.miesto Kumite družstvá kadeti
11-15.

6.2014

Team (Vancák, Múdry) EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIP (Taliansko, Verona) 3.miesto Master
17.5.2014 Zuzana Kropáčová Majstrovstvá Slovenskej republiky, jednotlivcov (Partizánske) 3.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

13.5.2014 Vivien Herditzká, Muriel Herditzká, Zuzana Kropáčová Majstrovstvá Slovenskej republiky, družstvá (Košice) 3.miesto Kumite st.žiačky
5.4.2014 Anna Váczy 3.Kolo TAUKa (Kežmarok) 3.miesto Kata ml. žiačky
1.miesto Kumite ml.žiačky -30kg
Vivien Herditzká 1.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

Zuzana Kropáčová 3.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

Papp Zoltán 1.miesto Kumite ml.žiaci

-24kg

Sabol Daniel 3.miesto ml. dorci +50kg
Adam Bugoš 2.miesto st. žiaci

-30kg

30.3.2014 Anna Váczy 2.Kolo TAUKa (Stará Ľubovňa) 2.miesto Kata ml. žiačky
1.miesto Kumite ml.žiačky -30kg
Vivien Herditzká 1.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

Zuzana Kropáčová 2.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

Papp Zoltán 1.miesto Kumite ml.žiaci

-24kg

Richard Kapusta 3.miesto Kumite ml.dorastenci

+50kg

Peter Bodnár ml. 1.miesto Kumite kadeti

+70kg

Andrej Homolya 3.miesto ml. žiaci

-28kg

Adam Bugoš 3.miesto st. žiaci

+30kg

23.3.2014 Rudolf Vancák KATANA CUP - BOHINJ OPEN 2014 (Slovinsko) 1.miesto Veteráni 50+
Nórbert Mudry 1.miesto Veteráni

40-50

15.3.2014 Papp Zoltán Grand Prix Žilina 2014 2.miesto Kumite ml. žiaci

-24kg

15.2.2014 Adam Bugoš 4. Kolo žiackej ligy VÚKABU (Košice) 1.miesto Kumite st. žiaci

-35kg

Vivien Herditzká 2.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

Muriel Herditzká 3.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

Daniel Sabol 3.miesto Kumite ml.dorastenci

-50kg

Richard Kapusta 1.miesto Kumite ml.dorastenci

+50kg

9.2.2014 Anna Váczy 1.Kolo TAUKa 1.miesto Kata ml. žiačky
1.miesto Kumite ml.žiačky -30kg
Vivien Herditzká 2.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

Muriel Herditzká 1.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

Papp Zoltán 2.miesto Kumite ml.žiaci

-24kg

Daniel Sabol 2.miesto Kumite ml.dorastenci

-50kg

Peter Bodnár ml. 1.miesto Kumite kadeti

+50kg

Rok 2013
14.12.2013 Rudolf Vancák 4th WUKF EUROPEAN CHAMPIONS CUP (Rumunsko, Cluj) 1.miesto Kumite veterani
30.11.2013 Anna Váczy 2.ročník Turnaj Talentov Poprad 2.miesto Kumite ml.žiačky

-30kg

3.miesto Kata ml.žiačky
Vivien Herditzká 1.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

Muriel Herditzká 3.miesto Kumite st.žiačky

-35kg

Samuel Palfy 3.miesto Kumite ml.žiaci

+32kg

Adam Bugoš 3.miesto Kumite st.žiaci

-35kg

Peter Lakatoš 2.miesto Kumite kadeti

-63kg

Peter Bodnár ml. 2.miesto Kumite kadeti

+70kg

16.10.-20. 10. 2013 Peter Bodnár Majstrovstvá Európy WUKF 2013 (Sheffield,Anglicko) 2.miesto Kumite veteráni
Nórbert Mudry 2.miesto Kumite veteráni
24.08. - 25.08.2013 Rudolf Vancák 28th World Lignano Karate Open (Taliansko) 1.miesto Kumite veteráni
05.06. - 10.06.2013 Rudolf Vancák Majstrovstvá Sveta seniorov a veteránov WUKF (Bukurešť, Rumunsko) 3.miesto Kumite veteráni
01.06.2013 Team A (Zuzana Zezulková, Daniela Gumanová, Viktória Papcunová) MAJSTROVSTVÁ SR DRUŽSTIEV (Košice) 3.miesto Kata žiačky 9-11
Team B (Júlia Kimáková, Radka Duchoňová, Barbora Fabriciová) 3.miesto Kata žiačky 9-11
Team (Leo Linhart, Matúš Mamák, Richard Šimon) 2.miesto Kata žiaci 9-11
Team (Jaroslav Zembjak, Zoltán Gyuri, Marián Karchňák) 2.miesto Kata seniori
28.4.2013 Linhart Leo 2.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa (Obrázky) 2.miesto Kata Chlapci 5.-7.
1.miesto Kumite Chlapci 5.-7., 28kg
Vaczy Anna 1.miesto Kata Dievčatá 5.-7.
1.miesto Kumite Dievčatá 5.-7.,24kg
Mamák Matúš 1.miesto Kata ml. žiaci 8.-9.
1.miesto Kumite ml. žiaci 8.-9., 28kg
Kimáková Júlia 1.miesto Kata ml. žiačky 8.-9.
2.miesto Kumite ml. žiačky 8.-9. 30kg
Kropáčová Zuzana 1.miesto Kumite ml.žiačky 8.-.9 30kg
Gumanová Daniela 1.miesto Kumite ml. žiačky 8.-9. 35kg
Valušiakova Ema 2.miesto Kumite ml.žiačky 8.-9. 25kg
Duchoňová Radka 2.miesto Kata ml. žiačky 8.-9.
2.miesto Kumite ml. žiačky 8-9 +35kg
Zuzulková Zuzana 3.miesto Kata st. žiaci 10.-11.
3.miesto Kumite st. žiaci 10.-11. 35kg
Gyuri Zoltán 1.miesto Kata juniori 16.-17.
Zembjak Jaroslav 2.miesto Kata juniori 16.-17.
2.miesto Kumite kadeti 14.-15. 63kg
Karcháň Marián 3.miesto Kata juniori 16.-17.
Šašala Filip 3.miesto Kumite ml. žiaci 8.-9. +32kg
Šimon Richard 3.miesto Kumite st.žiaci 10.-11. 40kg
17.3.2013 Kimáková Julia 1.kolo Majstrovstiev TaUKA, Stará Ľubovňa (Obrázky) 1.miesto Kata ml. žiaci 8-9
1.miesto Kumite ml.žiačky 8.-9. -25 kg
Gumanová Daniela 2.miesto Kata ml. žiaci 8-9
1.miesto Kumite ml.žiačky 8.-9. -30 kg
Papcunová Viktória 3.miesto Kata st. žiačky 10.-11.
3.miesto Kumite st. žiačky 10.-11. -35 kg
Zezulková Zuzana 7.miesto Kata st. žiačky 10.-11.
3.miesto Kumite st. žiačky 10.-11. -35 kg
Linhart Leo 3.miesto Kata chlapci 5.-7.
3.miesto Kumite chlapci 5.-7. -24kg
Mamák Matúš 1.miesto Kata ml. žiaci 8.-9.
3.miesto Kumite ml.žiaci 8.-9. -28 kg
Karchňak Marian 3.miesto Kata juniori 16.-17.
3.miesto KUMITE juniori 16.-17. -76 kg
Valušiaková Ema 1.miesto Kumite dievčatá 5.-7. -28kg
Kropačová Zuzana 2.miesto Kumite ml.žiačky 8.-9. -30kg
Pálfy Henrich 3.miesto Kumite st. žiaci 10.-11. -40 kg
Sabol Daniel 2.miesto Kumite ml.dorci 12.-13. -50kg
16.2.2013 Matúš Mamák 1.kolo Slovenského pohára žiakov a ml. dorastu Sabinov (Obrázky) 5.miesto Kata ml. žiaci 8-9
3.miesto Kumite ml.žiaci 8-9 do 24 kg
Júlia Kimáková 5.miesto Kata ml.žiačky 8-9
Leo Linhart 5.miesto Kata chlapci 5-7
Barbora Fabríciová 3.miesto Kumite ml. žiačky 8-9 nad 35 kg
Júlia Kimáková 5.miesto Kumite ml. žiačky 8-9 do 25 kg
Radka Duchoňová 5.miesto Kumite ml. žiačky 8-9 do 35 kg
Rok 2012
9.12.2012 Anna Vaczy Hľadáme nové talenty v karate 0.-5.kyu (Poprad) 1.miesto Kumite dievčata

 -24kg

2.miesto Kata dievčatá
Ema Valušiaková 2.miesto Kumite dievčata

 -24kg

3.miesto Kata dievčatá
Henrich Pálfy 2.miesto Kumite ml. žiaci
Peter Bodnár ml. 2.miesto Kumite kadeti

 +57kg

Matúš Mamák 1.miesto Kata ml. žiaci
2.miesto Kumite ml. žiaci

 -28kg

Gabriel Nagy 1.miesto Kata juniori
1.miesto Kumite juniori

 -61kg

Júlia Kimáková 2.miesto Kata ml. žiačky
2.miesto Kumite ml. žiačky

 -30kg

Viktória Papcunová 2.miesto Kata st. žiačky
Matúš Zambjak 2.miesto Kata kadeti
1.miesto Kumite kadeti

 -57kg

Leo Linhart 3.miesto Kata chlapci
3.miesto Kumite chlapci

 -28kg

Richard Šimon 3.miesto Kata st. žiaci
Marian Karchňák 3.miesto Kata juniori
1.miesto Kumite juniori

 -76kg

Barbora Fabriciová 3.miesto Kata ml. žiačky
3.miesto Kumite st. žiačky

 -35kg

Martin Dorčák 3.miesto Kumite st. žiaci

 -40kg

Zuzana Zezulková 3.miesto Kumite st. žiačky

 -35kg

Daniela Gumanová 3.miesto Kumite ml. žiačky

 -30kg

Radka Duchoňová 3.miesto Kumite ml. žiačky

 -35kg

Daniel Takáč 3.miesto Kata ml. žiaci

 -32kg

17.11.2012 Zoltán Gyuri Slovenský pohár kadetov a juniorov Košice 1.miesto Kata starší junior
3.miesto kumite st. juniori do 78 kg
9.11.2012 Rudolf Vancák, Peter Bodnár, Juraj Krošlák 9th World Karate Championship for Clubs(Obrázky) 3.miesto Kumite team
1.6.2012 Rudolf Vancák 4. Majstrovstvá Európy seniorov a veteránov WUKF 2012 (SKOTLAND) 3.miesto Veteráni BRH
12.5.2012 Rudolf Vancák XI. Postojna Open 3.miesto muži (+35)
Peter Václavík 3.miesto muži (+18)

nad 84kg

24.3.2012 Matúš Mamák Majstrovstvá Tatranskej únie 2012 Stará Ľubovňa (Obrázky) 2.miesto kata chlapci
Peter Lakatoš 3.miesto ml.dorci do 40 kg
Richard Šimon 3.miesto kata ml. žiaci
Barbora Fabríciová 1.miesto kata dievčatá
Michaela Zolnaiová 3.miesto kata ml. dorky
Júlia Kimáková 2.miesto kata ml. žiačky
Matúš Zembjak 2.miesto ml.dorci do 50 kg
Zoltán Gyuri 3.miesto kata juniori
Zoltán Gyuri 2.miesto juniori nad 75 kg
Marián Karchňák 3.miesto juniori do 68 kg
17.3.2012 Andrea Chudíková Majstrovstvá Slovenskej Republiky 3.miesto seniorky do 61 kg
5.2.2012 Andrea Chudíková Karate Zvolen Cup 2012 3.miesto ženy do 61 kg
29.1.2012 Rudolf Vancák IV. Kesl Cup 2012, Praha 3.miesto muži (+40) BRH
Rok 2011
5.11.2011 Rudolf Vancák North Bohemia 2011, Ústí nad Labem 1.miesto muži (+40) BRH
15.9.2011 Rudolf Vancák European Masters Games, Lignano 3.miesto muži (+45)
14.5.2011 Rudolf Vancák X. Postojna Open (Obrázky) 1.miesto muži (+35)
Peter Václavík 1.miesto muži (+18)

nad 84kg

14.5.2011 Peter Lakatoš Gishin Cup 2011 Košice (Obrázky)
Maroš Hodor
7.5.2011 Patrícia Jurková Revúcky pohár 3.miesto juniorky do 60 kg
23.4.2011 Rudolf Vancák Grand Prix Hradec Králové 1.miesto muži (+40)
2.3.2011 Patrícia Jurková 2.kolo majstrovstiev TaUKA 2.miesto
Mária Kurková 2.miesto
Maroš Hodor 3.miesto
19.3.2011 Rudolf Vancák Veľká Cena Prahy 1.miesto
19.2.2011 Rudolf Vancák Ruše Cup (Obrázky, Video) 2.miesto
Peter Václavík 1.miesto
30.1.2011 Rudolf Vancák Pargue Open 1.miesto
Rok 2010
27.11.2010 Rudolf Vancák Ljubljana Open 2.miesto
14.11.2010 Rudolf Vancák III. Kesl CUP 1.miesto
13.2.2010 Marek Vancák Akademické Majstrovstvá SR 2.miesto
07.2.2010 Marek Vancák Vranovský pohár 3.miesto
31.1.2010 Rudolf Vancák Prague Open 1.miesto
Marek Vancák 2.miesto
09.1.2010 Marek Vancák 3.Memorial M.Bozogáňa 3.miesto
© 2009-2010 Karate klub Slávia UPJŠ Košice
Karate klub Slávia UPJŠ Košice